O nas

Osiedle Słoneczne w Żołędowie

Osiedle Słoneczne to inwestycja w pięknej, zacisznej okolicy z rozbudowaną infrastrukturą. W pobliżu nie brakuje punktów usługowych, placówek edukacyjnych i zdrowotnych. Mieszkańcy mają do dyspozycji stadion sportowy, siłownię, ścieżkę rowerową, halę sportową, pływalnię w Osielsku, a także piękny las otoczony programem Natura2000. Niedawno do użytku została oddana droga S5, co zapewnia komfortowy dojazd do Bydgoszczy, Poznania, Gdańska oraz innych miast czy osiedli w Bydgoszczy. Drogą krajową do centrum Bydgoszczy jest ok 10 minut, w godzinach szczytu 20. Ceny domów na Osiedlu Słonecznym są zróżnicowane, w zależności od wielkości działki, rodzaju domu, wielkości domu, stanu deweloperskiego, czasu budowy, a także Państwa potrzeb. Nasza oferta skierowana jest dla osób, które cenią sobie zdrowy tryb życia, ekologiczne rozwiązania, a także chcą płacić niskie rachunki za prąd i ogrzewanie. Jest to wyjątkowy projekt w skali ogólnopolskiej. Do tej pory nikt nie budował całego osiedla, na którym wszystkie domy oferują kompleksowe rozwiązania OZE. Na terenie Osiedla Słonecznego budowane są:

 

 •  domy wolnostojące – 163 m² lub 183 m² – powierzchnie działek zaczynają się od 700 m² do 1045 m²
 •  domy w zabudowie bliźniaczej– 139 m² – wielkość działki wynosi od 400 m² do 550 m²
 •  domy w zabudowie szeregowej– 116 m² – obszar działki waha się pomiędzy 325 m² do 600 m²

Wszystkie domy budowane przez nas nie posiadają kominów. Dzięki temu do zera wyeliminowany jest smog i wszechpanujacy w Polsce dym. Na Osiedlu Słonecznym powietrze jest czyste i można oddychać swobodnie, również w domu, gdzie powietrze jest filtrowane i oddychamy w nim powietrzem bez kurzu, pyłów, zanieczyszczeń. Komfort przebywania w takim domu jest nieporównywalnie lepszy niż w tradycyjnym domu. Jedyny dym czasem unosi się nad pysznościami z grilla, który można sobie zrobić na tarasie.

Nasza oferta obejmuje:

 •  Działkę
 •  Najnowocześniejszą pompę ciepła
 •  Najnowocześniejszej generacji rekuperator
 •  Instalację pod fotowoltaikę
 •  Systemy inteligentne SmartDom
 • Światłowód Orange – już podłączony
 •  Najwyższej jakości okna wraz z kompletnym zestawem rolet z automatycznym sterowaniem
 •  Pełne uzbrojenie terenu – infrastruktura wodno-kanalizacyjna i deszczowa
 •  Rachunki za prąd i utrzymanie domu 80 % mniejsze niż w domach tradycyjnych – dzieki izolacji termicznej
 •  Parametry domów zeroenergetycznych dwukrotnie lepsze niż w domach pasywnych, m.in. dzieki stolarce okiennej i ciepłemu montażowi

Zielone tereny pod miastem

15 MINUT DO CENTRUM BYDGOSZCZY

Osiedle Słoneczne w Żołędowie to inwestycja w pięknej, zacisznej okolicy, w pobliżu Osielska i Niemcza.

Zapewnia bliskość przyrody i świeże powietrze. Nowoczesne domy, które powstają na Osiedlu Słonecznym wyróżniają się eleganckim stylem, funkcjonalnością, znajdują się w bezpiecznej odległości od wielkomiejskiego zgiełku, a w połączeniu z rozbudowaną infrastrukturą, sprawiają, że jest to miejsce idealne do zamieszkania. W pobliżu nie brakuje punktów usługowych, placówek edukacyjnych i zdrowotnych, dlatego będą się tutaj dobrze czuły rodziny z dziećmi. W odległości 2 km od Osiedla Słonecznego znajduje się Galeria Osielsko- centrum handlowe z ponad 30 sklepami, m.in. Lidlem, Rossmannem i Cukiernią Sowa. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Osielsku zadbał też o osoby, które aktywnie lubią spędzać czas.

Do dyspozycji mieszkańców oddano m.in. stadion sportowy w Żołędowie, siłownię, ścieżkę rowerową, halę sportową, pływalnię w Osielsku, a także basen w Żołędowie. W odległości 5 km od Osiedla Słonecznego znajduje jedna z największych atrakcji w Bydgoszczy- Myślęcinek- Leśny Park Kultury i Wypoczynku. Do Centrum miasta w Bydgoszczy dojedziemy w 15 minut. Do użytku została oddana nowa droga do Szosy Gdańskiej (ul. Kąty). Obecnie budowana jest droga S5.

Rekuperacja

Pompa ciepła

Klimatyzacja

Inteligentny dom

Fotowoltaika

Odwiedź nas na
Osiedlu Słonecznym w Żołędowie

Skontaktuj się z nami.

Przewiń do góry